تبلیغات
جغرافیا و سیاست - تلاش نتانیاهو برای کسب موافقت خاخام معروف جهت حمله به ایران/ او مخالف جدی حمله به ایران است

جغرافیا و سیاست

با سلام ... ورود شمارا به وبلاگ جغرافیا و سیاست خوش آمد میگویم ... برای مشاهده کامل مطالب از آرشیو مطالب وبلاگ استفاده کنید.این خاخام قبلاً به وزیران وابسته به حزب شاس توصیه کرده است به شکل قاطع با حمله اسرائیل به تاسیسات اتمی ایران مخالفت کنند.رادیو ارتش اسرائیل اعلام کرد :" به نظر می رسد خاخام یوسف پس از دیدار با امیدرور مانند گذشته با هجوم علیه ایران مخالفت نخواهد کرد."


 بنیامین نتانیاهو یکی از معاونان خود را برای مشورت و کسب موافقت وی در مورد حمله به ایران نزد خاخام عوفادیا یوسف رهبر معنوی حزب تندروی "شاس" فرستاد.

به گزارش سرویس بین الملل انتخاب ؛ رسانه های اسرائیلی اعلام کردند "یاکوف امیدرور" مدیر شورای امنیت ملی روز جمعه به منزل خاخام یوسف در بیت المقدس رفت و پرونده ایران را با او بررسی کرد.

یک مقام اسرائیلی که نخواست نامش فاش شود در گفتگو با خبرگزاری فرانسه برگزاری این دیدار را تایید کرد.

این خاخام قبلاً به وزیران وابسته به حزب شاس توصیه کرده است به شکل قاطع با حمله اسرائیل به تاسیسات اتمی ایران مخالفت کنند.

او از اعضای این حزب خواسته است که در صورت تصمیم به اقدام نظامی باید با آمریکا مشورت و هماهنگی کنند.

ناظران می گویند ناتانیاهو و ایهود باراک برای دریافت مجوز هجوم علیه ایران از طریق کمیته امنیتی کابینه با مشکل مواجه هستند بنابراین به رهبر معنوی شاس روی آوردند.

رادیو ارتش اسرائیل اعلام کرد :" به نظر می رسد خاخام یوسف پس از دیدار با امیدرور مانند گذشته با هجوم علیه ایران مخالفت نخواهد کرد."
طبقه بندی: اخبار، سیاست،

[ سه شنبه 31 مرداد 1391 ] [ 03:54 ب.ظ ] [ محمد حسن شاهی ]

[ نظرات() ]