تبلیغات
جغرافیا و سیاست - سپاه پاسداران قصد دارد با ایجاد یک تصادف ساختگی، تنگه هرمز را ببندد و آب خلیج فارس را آلوده کند!

جغرافیا و سیاست

با سلام ... ورود شمارا به وبلاگ جغرافیا و سیاست خوش آمد میگویم ... برای مشاهده کامل مطالب از آرشیو مطالب وبلاگ استفاده کنید.


در این ادعای عجیب این نشریه آلمانی اضافه شده است: طبق پیش‌بینی سپاه پاسداران، کشورهای غربی هم مجبور خواهند شد در پاکیزه‌سازی آب خلیج فارس شرکت کنند و احتمالا بدین خاطر مجبور می‌شوند به تحریم‌های خود علیه ایران پایان دهند.اشپیگل در ادعایی عجیب و بدون سند مدعی شد: سپاه پاسداران قصد دارد با ایجاد تصادفی برای یک نفتکش، تنگه هرمز را ببندد و آب خلیج فارس را آلوده کند. قرار است این خرابکاری پاسخی به تحریم‌های غرب باشد.
به گزارش سرویس بین الملل انتخاب، این نشریه آلمانی که منبع ادعای خود را «اطلاعات سازمان‌های اطلاعاتی غرب» خوانده، می نویسد: سردار محمدعلی جعفری، فرمانده سپاه پاسداران جمهوری اسلامی ایران همراه با سردار علی فدوی، فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران، نقشه‌ای برای خرابکاری ریخته‌اند.

"اشپیگل آنلاین" می‌نویسد، در نقشه ایران پیش‌بینی‌ شده است که بدین ترتیب راه‌های کشتیرانی برای نفتکش‌های بین‌المللی بسته خواهند شد. همچنین کشورهای عربی مجاور که موضعی خصمانه در برابر جمهوری اسلامی اتخاذ کرده‌اند، "مجازات" می‌شوند. 

در این ادعای عجیب این نشریه آلمانی اضافه شده است: طبق پیش‌بینی سپاه پاسداران، کشورهای غربی هم مجبور خواهند شد در پاکیزه‌سازی آب خلیج فارس شرکت کنند و احتمالا بدین خاطر مجبور می‌شوند به تحریم‌های خود علیه ایران پایان دهند.
طبقه بندی: اخبار، سیاست،

[ دوشنبه 24 مهر 1391 ] [ 06:25 ب.ظ ] [ محمد حسن شاهی ]

[ نظرات() ]