تبلیغات
جغرافیا و سیاست - فراخوان برگزاری نهمین همایش ملی خلیج فارس

جغرافیا و سیاست

با سلام ... ورود شمارا به وبلاگ جغرافیا و سیاست خوش آمد میگویم ... برای مشاهده کامل مطالب از آرشیو مطالب وبلاگ استفاده کنید.
نهمین دوره همایش ملی «خلیج‌فارس» به مناسبت روز ملی خلیج‌فارس با رویکرد علمی- پژوهشی برگزار می‌شود.

نهمین همایش ملی خلیج‌فارس با  رویکرد علمی - پژوهشی و با هدف پاسداشت نام و شناخت ابعاد مختلف و مزیت های متنوع خلیج فارس در تاریخ 9 تا 12 اردیبهشت‌ماه سال آینده مصادف با روز ملی خلیج‌فارس برگزار می‌شود.
این همایش به منظور تحقق اهداف فرهنگی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در دفاع علمی و مستدل دانشگاهیان از نام ایرانی خلیج فارس و قابلیت های گسترده خلیج فارس در برابر تحریكات و تحركات چند سال اخیر برخی از كشورهای همسایه و نهادهای بین المللی همسو برگزار خواهد شد و طی آن نشست هایی تخصصی با حضور اساتید برجسته و پژوهشگران برای بررسی روند تاریخی نام خلیج فارس به عنوان یكی از ارکان هویتی ایرانیان و شناخت و بررسی ابعاد اقتصادی، گردشگری، سیاسی، اجتماعی و فرهنگی خلیج‌فارس توسط مرکز گردشگری علمی- فرهنگی دانشجویان ایران وابسته به جهاد دانشگاهی با اعتبار سابقه برگزاری موفق هشت دوره همایش در روزهای نهم تا دوازدهم اردیبهشت‌ماه سال 1392 برگزار می‌شود.

از این‌رو دبیرخانه همایش از تمامی علاقه‌مندان، اندیشمندان، استادان و پژوهشگران مطالعات حوزه‌های مرتبط با خلیج‌فارس که در محورها و موضوعات همایش به صورت مبسوط آمده است، تقاضا دارد تا مقالات خود را كه حاوی مطالعات و دستاوردهای علمی، نو و کاربردی است تا زمان معین شده به دبیرخانه همایش ارسال کنند تا برآیند نهایی و نتایج این پ‍‍ژوهش‌ها، به معرفی هرچه بهتر هویت تاریخی، اقتصادی، سیاسی و راهبردی خلیج فارس و زمینه‌ساز صلح و توسعه پایدار خلیج‌فارس و حفظ، پاسداشت و تداوم فرهنگ و تمدن ایرانی شود.

مهلت ارسال اصل مقالات 15 اسفندماه سال جاری و اعلام نتایج داوری 30 اسفندماه است و دریافت مقالات و ثبت نام تنها از طریق پایگاه اطلاع رسانی همایش خلیج‌فارس امکان‌پذیر است.

علاقه‌مندان می‌توانند برای ملاحظه فراخوان نهمین همایش ملی خلیج‌فارس و کسب اطلاعات بیشتر به پایگاههای اطلاع رسانی www.istta.ir و www.persiangulf-co.ir مراجعه و یا با شماره‌های 66491222- 66491136 تماس حاصل نمایند.


طبقه بندی: اخبار، جغرافیا،
برچسب ها:فراخوان برگزاری همایش، نهمین همایش ملی خلیج فارس، فراخوان برگزاری نهمین همایش ملی خلیج فارس،

[ شنبه 12 اسفند 1391 ] [ 05:05 ب.ظ ] [ محمد حسن شاهی ]

[ نظرات() ]