تبلیغات
جغرافیا و سیاست - ایران نخستین قدرت منطقه است

جغرافیا و سیاست

با سلام ... ورود شمارا به وبلاگ جغرافیا و سیاست خوش آمد میگویم ... برای مشاهده کامل مطالب از آرشیو مطالب وبلاگ استفاده کنید.

سردار شادمانی:
ایران نخستین قدرت منطقه است
خبرگزاری فارس: رئیس اداره عملیات ستاد کل نیروهای مسلح گفت: ایران نخستین قدرت منطقه است.



به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، سردار علی شادمانی عصر امروز در مراسم یادواره شهدای گمنام مسجد صاحب‌الزمان (عج) این شهر، اسلام را قوه محرک جامعه دانست.

وی افزود: اسلام با هدیه جهاد و شهادت به جامعه موجب احیای ایران شد و از این کشور ملتی مقاوم، انقلابی، زنده، فعال، تعیین کننده و تأثیرگذار ساخته است.

این مسئول با بیان اینکه امام (ره) ما را که اسیر طاغوت بودیم مردمانی انقلابی و مجاهد ساخت، بیان داشت: ما درس جهاد، ایثار، مقاومت، دشمن ستیزی و استکبار ستیزی را از امام (ره) و رهبر معظم انقلاب داریم و حضرت امام (ره) دو بعد شاخصی دارد که به تعبیر رهبر معظم انقلاب این دو تنها در پیامبران و امامان (ع) وجود داشته است که داشتن زهد عملی به معنای واقعی و دیگری سیاست‌مدار و رهبر انقلابی و فعال برای اداره کشور بوده است.

وی شهادت را بالاترین ارزش‌ها نامید و تصریح کرد: انقلاب اسلامی ایران یک انقلاب جهانی به نام انقلاب حضرت بقیة‌الله (عج) و مقدمه و سرآغاز انقلاب آن حضرت است.

شادمانی اضافه کرد: نبردی که امام (ره) آغاز کرد نبردی جهانی برای حکومت حضرت صاحب‌الزمان (عج) است که در این مسیر دشمن از تهدیدات و ضربه زدن برای کند کردن و یا از بین بردن این امر دست برنمی‌دارد.

وی درباره تهدیدات و جنگ دشمن اذعان کرد: ویژگی‌های تهدیدات دشمن در سه زمینه خلاصه می‌شود و تهدید و دشمنی استکبار متنوع است یعنی به صورت‌های اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی، امنیتی و سیاسی و ... است.

رئیس اداره عملیات ستاد کل نیروهای مسلح، اذعان داشت: این جنگ و تهدیدات مدت‌دار و طولانی است و نباید زود خسته شد و کسانی که خسته می‌شوند، ممکن است کنار بروند.

وی با بیان اینکه این جنگ برای ما و دشمن هزینه‌دار است، تصریح کرد: این نبرد برای دشمن تاکنون بیش از 3 هزار میلیارد دلار هزینه دربر داشته است.

شادمانی افزود: دشمن با تمام توان بسیج شده است تا با تهاجم همه جانبه فرهنگی، جوانان را از ما بگیرد و اگر بی‌عفتی‌هایی در جامعه وجود دارد به دلیل عدم امر به معروف و نهی از منکر در جامعه است که همین فریضه برنده‌ترین سلاح در مقابل این معضلات اجتماعی است ولی رونق کافی را ندارد.

وی با بیان اینکه امام (ره) روح خودباوری را در کالبد این ملت دمید، خاطرنشان کرد: ایران نخستین قدرت منطقه است.

این مسئول دوام و بقا را حرکت در مسیر شهدا دانست و یادآور شد: همه در این مسیر حرکت کنند.




طبقه بندی: سیاست، جغرافیا،

[ شنبه 29 بهمن 1390 ] [ 11:44 ب.ظ ] [ محمد حسن شاهی ]

[ نظرات() ]