تبلیغات
جغرافیا و سیاست - جنگل مصنوعی جاذبه جدید گردشگری سنگاپور

جغرافیا و سیاست

با سلام ... ورود شمارا به وبلاگ جغرافیا و سیاست خوش آمد میگویم ... برای مشاهده کامل مطالب از آرشیو مطالب وبلاگ استفاده کنید.


جنگل مصنوعی به جاذبه‌ی جدید گردشگری سنگاپور تبدیل می‌شود.منبع : ایسنا

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، كشور سنگاپور كه در سال 2011 میزبان از بیش از 13 میلیون گردشگر را تجربه كرده، قصد دارد جنگل مصنوعی را به جاذبه جدید گردشگری این كشور تبدیل كند.


به گزارش برناما، این جنگل مصنوعی كه راه‌اندازی آن هفت سال طول كشیده، قرار است در تاریخ 29 ژوئن (9 تیر ماه) به طور رسمی افتتاح شود، علاوه بر داشتن گیاهان مناطق گرمسیری، دارای 18 درخت مکانیکی نیز هست كه با 50 متر ارتفاع و داشتن صفحات خورشیدی، انرژی خورشید را جذب كرده و به برق تبدیل می‌كنند.


تلاش‌های دولت سنگاپور برای جذب گردشگر با راه‌اندازی جنگل مصنوعی در شرایطی صورت می‌گیرد كه این كشور در سال 2011 میزبانی از 13 میلیون و 200 هزار گردشگر را تجربه كرد كه از رشد 13 درصدی گردشگران این كشور در مقایسه با 2010 حكایت دارد.


در همین سال حدود 18 میلیارد دلار از محل صنعت گردشگری سنگاپور به چرخه‌ی اقتصادی این كشور تزریق شد كه در این میان گردشگران اندونزیایی در صدر بیشترین مسافران به سنگاپور قرار داشتند و پس از آن كشورهای چین، مالزی و استرالیا بیشترین تعداد گردشگران را در سنگاپور داشتند.


صنعت گردشگری سنگاپور در حالی از رشد قابل‌توجهی سود می‌برد كه طی سال‌های اخیر این كشور حضور پررنگی در نمایشگاه‌های صنعت گردشگری جهان، به ویژه نمایشگاه گردشگری «ITB» آسیا كه یكی از رویدادهای مهم در صنعت گردشگری محسوب می‌شود، داشته است.


طبقه بندی: جغرافیا،

[ پنجشنبه 25 خرداد 1391 ] [ 12:19 ب.ظ ] [ hacker games ]

[ نظرات() ]