تبلیغات
جغرافیا و سیاست - دومهندس ایرانی آزاد شده در سوریه به كشور بازگشتند

جغرافیا و سیاست

با سلام ... ورود شمارا به وبلاگ جغرافیا و سیاست خوش آمد میگویم ... برای مشاهده کامل مطالب از آرشیو مطالب وبلاگ استفاده کنید.
تهران - دو مهندس ایرانی آزاد شده در سوریه اوایل بامداد امروز جمعه به كشور بازگشتند.

حسن قشقاوی بامداد جمعه درجمع خبرنگاران و دو ایرانی آزاد شده از بند معارضان سوریه گفت:‌ برای آزادی 7 ایرانی اسیر در بند معارضان سوریه همه ارگان های ذی ربط ایرانی در تلاشند تا آنها آزاد شوند.

به گزارش گروه اخبارشب ایرنا ، قشقاوی با تشكر از اصحاب رسانه كه در مدت اسارت هموطنان خود كوشیدند تا اطلاع رسانی درست انجام دهند گفت:‌ از این 7 تن تاكنون 4تن از بند معارضان سوریه آزاد شده اند و امید است بقیه نیز به زودی آزاد شوند و به آغوش میهن بازگردند.

وی اظهارداشت:‌این افراد درشركت'مپنا' كه یك شركت مهندسی نیروگاهی است مشغول فعالیت در كشور سوریه بودندكه هشت ماه پیش به دست معارضان سوریه اسیر شدند و با تلاش ارگان های ذی ربط تا كنون 4 تن از آنان آزاد شده اند.

قشقاوی افزود:‌قبلا مجید قنبری بیدرونی و احمد سهرابی كرت آباد دو تن دیگر از ایرانیان در بند معارضان سوریه بودند كه آزاد شده و به میهن عزیز ایران بازگشتند.

سجاد امیریان و كیومرث قبادی دوتن از كاركنان شركت مپنا در بدو ورود به فرودگاه امام خمینی ( ره ) گفتند:‌ از مقام معظم رهبری ، ریاست جمهوری و وزارت خارجه كه با تلاش بی وقفه خود سبب آزادی آنان شدند تشكر می كنند.

معاون كنسولی و پارلمانی ایرانیان وزارت امورخارجه همچنین در مورد حاشیه سازی و جنجال تبلیغاتی رسانه های صهیونیستی در باره سفر وزیر خارجه به قبرس گفت:‌ با توجه به اینكه مقامات كشورها همیشه برای ورود به كشورها از پاویون های دولتی عبور می كنند لذا در این پاویون ها پلیس وجود ندارد تا كسی را دستگیر كند.

قشقاوی جنجال تبلیغاتی در مورد ورود وزیر امورخارجه جمهوری اسلامی ایران به قبرس را جنجال تبلیغاتی رسانه های شنیداری و مكتوب رژیم صهیونیستی ذكر كرد وگفت:‌ازاین به بعد منتظر حاشیه سازی و جنجالهای تبلیغاتی رسانه های صهیونیستی باشید.
طبقه بندی: سیاست،

[ جمعه 9 تیر 1391 ] [ 06:37 ب.ظ ] [ محمد حسن شاهی ]

[ نظرات() ]